Marta Banaszek, kreatorka mody

Marta Banaszek

Marta Banaszek, kreatorka mody, łącząca biznesowe zacięcie z pasją do designu. W ciągu czterech lat jej marka MB by Marta Banaszek stała się rozpoznawalna w branży i zdobyła grono wiernych klientek.
Zaangażowana w wiele projektów zarówno biznesowych, jak i charytatywnych. Członkini jury konkursu organizowanego przez Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz projektu Mercure Hotels. MB by Marta Banaszek została wyróżniona przez magazyn Harper’s Bazaar jako jedna z 12 niszowych marek europejskich, które warto znać. Angażuje się w projekty, w których może tworzyć unikatowe stylizacje, m.in. Portrety Ławrynowicza.

Jestem miłośniczką mody i dobrego stylu, projektantką marki odzieżowej MB by Marta Banaszek, ale przede wszystkim jestem kobietą. To, co jest dla mnie najważniejsze to relacja, jaką mogę budować z innymi kobietami. Mam wieloletnie doświadczenie we współpracy
z klientami z różnych obszarów biznesowych, ale najciekawsza i najbliższa mojemu sercu jest współpraca z kobietami przy kreowaniu wizerunku, dbaniu o ubranie oraz budowie garderoby, a tym samym poszukiwaniu własnego stylu.
Zależy mi, żebyś podczas konsultacji uświadomiła sobie jak nasze samopoczucie wpływa na to jak codziennie wyglądamy, jakie ubrania nakładamy i jak o siebie dbamy. Nasze ciało zasługuje na największą troskę i komfort. Pomogę Ci zmierzyć się z wszystkimi trudnościami.

Tworzę ubrania dla kobiet w każdym wieku i każdym rozmiarze. Musze przyznać, że przez
4 lata prowadzenia Studia Mody spotkałam się z setkami kobiet, które po prostu nie są idealne. Przecież nie wyglądamy tak jak te nierealistyczne postacie z okładek gazet, czy social mediów – tylko tak jak Ty i ja. Różnimy się kształtem sylwetki oraz kondycją naszego ciała. Aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie wpływa na to jak się czujemy i wyglądamy, ale również ubranie może poprawić samopoczucie i pomóc zaakceptować siebie, takimi jakie jesteśmy. W końcu ubranie mówi wiele o człowieku, jest naszą wizytówką.

Jak mogę pomóc Tobie?
Otrzymasz ode mnie konkretne porady i wskazówki, które pozwolą Ci poznać tajniki budowy garderoby według idei zerowaste. Pokażę Ci jak w myśl zasady: mniej znaczy więcej odmienić swoje podejście do ubioru i zakupów ubrań. Opowiem, jakie części garderoby stanowią bazę do budowania codziennych stylizacji.
Zwrócę szczególną uwagę na dobór ubrań, nie zapominajmy że częstotliwość zakupów wpływa na środowisko. To ważne czy wybieramy świadomie, czy się nie zastanawiamy nad tym.
Podpowiem jakie tkaniny są przyjazne ciału i dlaczego, jak to przekłada się na nasze samopoczucie. Jakie ubrania wybrać, z jakich tkanin, by wyglądać dobrze cały dzień.
Zdradzę, jak dbać o ubrania, jak czytać etykiety i jak właściwie pielęgnować ubrania, by służyły nam jak najdłużej. Znam sprawdzone sposoby, jak dobrze wyglądać, jak podkreślać atuty, a nie eksponować niedoskonałości.

Zastanawiasz się czy moda i troska o środowisko to dobrana para? Jak najbardziej! Bądź naszą ambasadorką dobrych wyborów. Zapraszam, zacznij od swojej… szafy.

Marta jest ekonomistką z ponad 15 lat doświadczeniem w branży finansowej. Aktywnie współpracuje z klientem z sektora biznesowego stąd wie, że w biznesie najważniejsza jest relacja z klientem. 

W swoich projektach modowych dba o każdy detal, formę, ale przede wszystkim
o funkcjonalność tworzonych ubrań. Przyświeca jej motto „luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem”. Przywiązuje ogromną wagę do tkanin, których używa w swoich kolekcjach. Muszą być zawsze najwyższej jakości, ale też odpowiednio prezentować się nawet
w najtrudniejszych warunkach. 

Marta Banaszek specjalizuje się głównie w garniturach dla kobiet – szytych na miarę – dopasowanych do każdej sylwetki. Garnitur określa jako współczesna korporacyjna zbroja, podkreślającą siłę, klasę i determinację kobiet. 

Dziś odpowiadając na potrzeby rynku, klientek stworzyła także kolekcje BASIC. Mniej formalną opcję, świetnie sprawdza się w pracy nawet home office – jak określają to klientki: do zakochania od pierwszej przymiarki.

Cena: 300,00  (z VAT)

POZOSTAŁE KONSULTACJE