Aneta Górska, dietetyk

Aneta Górska

Dietetyk, absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka i GD, SGGW w Warszawie, Podyplomowych Studiów Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie, Podyplomowego Studium Public Relations, SGH w Warszawie.

Od wielu lat pracuję w środowisku biznesowym, więc codzienne problemy związane z łączeniem pracy zawodowej z zajęciami domowymi i dbaniem o siebie znam z codziennych obserwacji. Żyjemy w pędzie, nie zwracając uwagi na to, jak i co jemy. Tłumaczymy się brakiem czasu, nadmiarem zajęć. W krótszej lub dłuższej perspektywie okazuje się, że zaczynają się nasze problemy ze zdrowiem, a samopoczucie jest coraz gorsze. Z takim scenariuszem spotykam się na co dzień. Chcę zwrócić uwagę wszystkim zabieganym kobietom na to, jak mogą sobie pomóc, zmieniając nawet w niewielkim stopniu swoje codzienne nawyki. Dzięki małym krokom można zajść daleko i zminimalizować ryzyko czyhających na nas chorób cywilizacyjnych.  

Pomagam nie tylko w podjęciu decyzji, ale też podtrzymuję chęć działania i motywuję do dalszej pracy. Wspólnie z pacjentami analizuję ich codzienne nawyki i dostosowuję je do nowego, zdrowszego stylu życia. Poddaję też analizie popularne diety pod względem zapewniania przez nie niezbędnych składników odżywczych i dostosowuję do potrzeb konkretnego pacjenta. Tradycyjna kuchnia polska też nie musi być tłusta i niezdrowa – jej przepisy modeluję tak, aby spełniały warunki kuchni lekkiej i zdrowej.  Często eksperymentuję z alternatywnymi metodami przygotowywania potraw oraz zamiennikami tradycyjnych składników. 

Propaguję zdrowy styl życia, czyli połączenie właściwego sposobu odżywiania i wysiłku fizycznego – nie tylko w teorii, ale też w praktyce. Od 18 lat aktywne uprawiam jogę pod okiem czołowych nauczycieli z Polski i zagranicy, do czego zachęcam również swoich pacjentów.

Cena: 280,00  (z VAT)

POZOSTAŁE KONSULTACJE