PSYCHOLOGIA

„Nie istnieje taka choroba, która byłaby oddzielona od duszy” 

~ Sokrates

Wszystkie elementy natury wzajemnie się przenikają, a my jesteśmy jej częścią. Żyjemy dzięki temu, co nas otacza. Przyroda jest podstawą naszej egzystencji, a jej stan często odzwierciedla stan naszego organizmu. Wciąż niszczejące ekosystemy naturalne nie są dla nas dobrą prognozą na przyszłość. Z drugiej strony, wszechogarniający stres – nasze ukryte lęki i emocje, nie pozwalają nam żyć w sposób pierwotny, w zgodzie z własnym ciałem. 

Od lat zajmujemy się poszukiwaniem naturalnych rozwiązań, terapii czy metod, które uczą nas czerpać z natury i własnego organizmu wszystko to, co najlepsze. Nieodłącznym elementem tego procesu jest poszukiwanie zdrowia psychicznego – poznawanie samego siebie, własnych odczuć i pozbywanie się lęków oraz traum. Innymi słowy – brak równowagi układu nerwowego prowadzi do poważnych komplikacji emocjonalnych oraz poznawczych. 

Jesteśmy przeświadczeni o konieczności spojrzenia na człowieka w sposób całościowy. Takie holistyczne podejście będzie nam przyświecało we wszystkich działaniach, pracach i projektach, którymi będziemy dzielić się z Wami w tym miejscu.

KONTAKT

    Imię

    Nazwisko


    Regulamin sklepu