NASZE PROGRAMY

„Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione”

~ Nelson Mandela

Programy zostały opracowane z myślą o dojrzałych kobietach, które potrafią zidentyfikować swoje potrzeby, mają wysokie wymagania i przeważnie niewiele czasu. Chcemy być zdrowe, piękne i szczęśliwe. Zharmonizowanie ciała i umysłu nie jest proste, ale dzięki naszym działaniom programowym przybliżysz się do osiągnięcia tego stanu. Poprzez świadomość naszego ciała możemy znacząco poprawić swoje zdrowie, samopoczucia i wygląd. My niczego nie narzucamy, nie zmieniamy – wskazujemy kierunek i możliwości dojścia do zrównoważenia całego organizmu. 

Poprzez programy nie odkrywamy przed Wami niczego nowego, ale dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych terapeutów potrafimy tak połączyć dostępne techniki pracy, że nasza propozycja jest wyjątkową i jedyną taką na rynku.

Każdy z programów realizowany jest dla grupy maksymalnie ośmiu kobiet – każdą z Was traktujemy z wielką uważnością.

Każdy program to nie tylko dwa dni spotkań z naszymi specjalistami i wspaniały czas spędzony z innymi kobietami. To także początek drogi do nowego postrzegania siebie i swoich potrzeb. To pierwszy krok w kierunku rozpoznawania swoich emocji, czucia siebie i osiągnięcia równowagi. Po spotkaniu nie pozostawiamy Was samym sobie – każdy program zawiera kontynuację dzięki dostępnym sesjom online.

DOSTĘPNE PROGRAMY

KONTAKT

    Imię

    Nazwisko


    Regulamin sklepu