KOBIETA

„Jest fontanna młodości: to twój umysł, twoje talenty, kreatywność, którą wnosisz do swojego życia i życie ludzi, których kochasz. Kiedy nauczysz się korzystać z tego źródła, naprawdę pokonasz wiek.”

~ Sophia Loren

Każda z nas stoi na co dzień przed wieloma wyzwaniami – pospolicie mówiąc „ogarniamy” siebie i wszystkich wokół. Mierzymy się przy tym z własnymi lękami, brakiem zrozumienia i poprzeczkami stawianymi coraz wyżej. Dążenie do doskonałości w domu, pracy i relacjach często pochłania nam cały dostępny czas. A gdzie w tym wszystkim jesteśmy my same? Patrząc na naszych najbliższych – dzieci, partnerów, rodziców – często przejmujemy ich emocje i jesteśmy po stokroć bardziej obciążone. Czy taka sytuacja służy naszemu zdrowiu? Czy mamy czas i posiadamy umiejętność rozpoznawania symptomów, które w każdej sekundzie wysyła nam nasze ciało, a które mogą prowadzić do wielu poważnych dolegliwości? Gdzie jest nasz próg wytrzymałości, nasz próg bólu psychicznego i fizycznego? Czy odcięcie bodźców zewnętrznych – płaczącego dziecka, widoku nastolatka siedzącego godzinami przed komputerem, czy wrednego szefa, pomoże nam w osiągnięciu równowagi? Zdecydowanie nie! Po wielu latach naszych doświadczeń prywatnych i zawodowych wiemy, iż nie ma jednej skutecznej metody – powtarzamy to i będziemy powtarzały jeszcze wielokrotnie. 

W tym miejscu przedstawiamy Wam, jak można wspierać siebie każdego dnia i krok po kroku dążyć do zaadoptowania się do sytuacji lub otoczenia. Wszystko to bez konieczności ucieczki naszego organizmu w chorobę, czy podjęcia decyzji o wyjeździe na drugi koniec świata. Jesteśmy przekonane, że zawsze można odnaleźć rozwiązanie, poszukać właściwej drogi – tej jedynej, dedykowanej wyłącznie Tobie.

Środowisko Zdrowia tworzą kobiety dla kobiet. Chcemy dzielić z Wami pasję dążenia do osiągnięcia równowagi organizmu – zbalansowania potrzeb umysłu i ciała.

Zachęcamy Was wszystkie do wzięcia udziału w naszych Programach – o których możecie dowiedzieć się więcej tutaj

KONTAKT

    Imię

    Nazwisko


    Regulamin sklepu